Perlorodky - www.perlorodky.cz
Perlorodky - www.perlorodky.cz
Pondělí, 28. březen 2016
Perlorodky - www.perlorodky.cz
Anketa
Jaký typ redakční soutěže máme spustit?
 
Naše weby
Svetemzvirat.cz
Coolzine.cz
Divky-zeny.cz
Joyful.cz
Worldofwines.eu
Tricko-jako-darek.cz
Smallhotelseurope.com
Perlorodky.cz
Maminky21.cz
Nad50.cz
Ostrovzvirat.cz
Katalogzvirat.cz
Kolovraty-Lipany.eu
Vyhledávání
Facebook

Úvod arrow Minisoutěž arrow Nejlepší dárek pro přítele
Perlorodky - www.perlorodky.cz
Nejlepší dárek pro přítele E-mail
Pátek, 20. listopad 2015
Autor: Renáta Svobodová / 5084x přečteno


Lámete si stejně jako já hlavu nad tím, co koupit příteli k Vánocům? Zoufale prohledáváte internet s prosebným pohledem a s přáním, abyste už konečně narazili na dárek s velkým D? Narážíte neustále jen a jen na univerzální nicneříkající kosmetické balíčky, bezobsažné knihy, rádoby vtipné ptákoviny všeho druhu, nudné oblečení či tak zvané jedlé dárky v podobě nejrůznějších vánočních sladkostí případně salámů zabalených v dárkovém balení?

 

Také já rok co rok čelím tomuto problému. Rad na nejvhodnější vánoční dárek pro přítele existuje na internetu celá řada, ale žádná z nich neposkytuje informaci, jak vybrat osobitý dárek ušitý člověku přímo na tělo. Někdy mám pocit, že jsem už vyzkoušela všechny možnosti. Jeden rok jsem doufajíc ve velký úspěch překvapila přítele poukázkou na welness víkend v proslulých budapešťských lázních. Z dárku jsem však měla největší radost já sama. Pochopila jsem tedy, že dárky tohoto druhu musím v dalších letech vynechat.

I po neúspěšné volbě knižních dárků jsem se poučila odhodlána zkoušet výběr zas a znova, dokud se netrefím příteli do vkusu. Jednou věcí jsem si však byla vždycky jistá, a sice že nikdy nesmím pod stromečkem nechat dárek, v němž by se objevilo oblečení. Dle vyslechnutých vzpomínek na hory ponožek a trenýrek, které rok co rok dostával od rodičů, jsem usoudila, že by to opravdu nebyl dobrý nápad!

Předloni o Vánocích jsem se rozhodla, že na to půjdu od lesa! Předsevzala jsem si, že budu přítele celý rok pozorovat při jeho oblíbených činnostech a na základě toho mu pak vymyslím nějaký krásný dárek. Strategie se, zdá se, vyplatila a moje snaha nesla ovoce hned další rok.

Během naší společné letní dovolené jsem mlčky sledovala, jak se přítel se zájmem dívá na podivně vypadajícího muže vznášejícího se díky jakémusi přístroji nad vodní hladinou. Neřekl mi tehdy ani slovo, ale já jsem pochopila, že by si tento zážitek také rád vyzkoušel. Neváhala jsem tedy a v nepozorované chvíli jsem zjistila potřebné informace. Jetpack – let nad vodní hladinou, zapsala jsem si tehdy rychle do poznámky v telefonu a těšila jsem se, až budu moci příteli tento zážitek objednat.Po návratu z dovolené jsem už neváhala ani chviličku. Na internetu jsem narazila na webové stránky www.firmanazazitky.cz/darky-k-vanocum/, kde jsem měla možnost objednat nejlepší vánoční dárek pro svého milého. Nezklamal! A já jsem si u vánočního stromku mohla poprvé v životě s klidným srdcem oddechnout. Alespoň jedny Vánoce jsem se příteli trefila do vkusu… 


 

 

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Další >
Perlorodky - www.perlorodky.cz
Hlavní menu
Úvod
Články
Fotogalerie
Kontakty
Pravidla
Vzkazníček
Minisoutěž
Mapa stránek
Služby pro váš lepší domov
Přihlášení


Nemáte účet? Vytvořte jej!
Odběr novinek


120x600px reklama
Perlorodky - www.perlorodky.cz